Duben 2010

Žiletky souvisí s láskou =(

16. dubna 2010 v 6:53 | ANE-JUR |  Láska
Začnete stím jednou, ale už stím nemůžete přestat. Chcete pořád víc a víc. Nestačí vám to jednou. Je to třeba jako závislost na nikotinu, nebo na alkoholu. Dělá vám to dobře a vy se po každém říznutí cítíte líp a líp . Vše to začíná jedním řezem a vlak se rozjede. Už stím nejde přestat. Cítíte tu krásnou volnost. Kdo chápe kouzlo žiletky je jako já. Když je mi hrozně řežu se. Dělá mi to dobře.
Obrazek
Kdo neskusil nepochopí. Kdo zná ví a určitě mě chápe. Prožívat věčně samé depky, brečet a řezat se .. to k tomu všemu patří. Můj život nemá cenu. Až se jednou podřežu nemusejí se lidi divit .. proč to všechno. Nesnáším svůj život.

Něco málo a Lásce =)

16. dubna 2010 v 6:36 | ANE-JUR |  Láska
Něco o lásce
-Láska se nemusí vztahovat pouze na jednoho člověka.Je možné milovat více lidí najednou.Je to úplně normální,ale nese to s sebou také problémi,protože jednou rozhodnout,
-Proč jsou city tak důležité?City jsou odrazem tvé duše.Jen ten,kdo své city zkoumá,co se s ním opravdu děje.Ten,kdo je potlačen a nevšímá si jich,je bezcitný a vnitřeně tvrdý nebo si něco namlouvá.
-Vztah má šanci pokračovat když.......na sebe vzájemně máte čas.......toho druhého necháte takového,jaký je......dokážete říci,co chcete-i v sexu.............každý má nějaký čas jen pro sebe........si věříte.
-Pozor,břečtan!Zamilovaní lidé mají někdy zkony k tomu,že se na svého partnera zavěsí stín.Ze začátku to pro oba může být pěkné.Časem to ale každé přátelství začne zatěžovat.Lidé spolu mají být dobrovolně a neměli by být tím druhým přivlastnováni.Měli by mít také čas pouze pro sebe.
-Nemusí jít vždy o lásku jako hrom a ani nemusí trvat věčně.Má mnoho tváří a člověk skrze ni získá nejrůznější skušenosti!

Žiletky =(

16. dubna 2010 v 6:35 | ANE-JUR |  Normální Obrázky
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Mysli jen na mě

6. dubna 2010 v 12:27 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
Časový rámec: jedna hodina i více.
Nejlepší načasování: jakýkoliv větrný den.
Toto kouzlo má obrátit něčí myšlenky k vám. Jde o jemnější druh kouzla lásky.
K tomuto kouzlu potřebujete několik kapek svého oblíbeného parfému nebo kolínské, trochu drceného rozmarýnu a černobýlu. Budete ho muset provádět venku, na větru vanoucím od východu nebo směrem k vašemu zamýšlenému cíli.
Postavte se někam, kde vás nikdo nepozoruje, ale kde vás bude obklopovat vítr, a vezměte si trochu rozdrcených bylinek do dlaní. Odfoukněte je po větru a představujte si při tom, jak získáte pozornost svého vyvoleného. Pak, aniž byste si otřeli prach z bylinek z rukou, si kápněte do dlaní trochu parfému nebo kolínské. Třete si dlaně silně o sebe, jako byste se snažili zahřát, a myslete na to, jak příslušná osoba myslí na vás. Provádějte to, co nejdéle můžete. Otřete si dlaně o místo, kde máte srdce, a zapečeťte kouzlo podobnými slovy jako:
"Toulavý větře, nes mé kouzlo, nes,
k tomu, kdo jeho sílu pozná dnes.
Omámí ho vůně a bylinky,
Jen mně budou patřit jeho myšlenky."
Parfém nebo kolínskou, které jste si vybrali pro toto kouzlo, použijte pokaždé, když bude váš vyvolený nablízku, abyste posílili jeho myšlenky na vás.

Jak přivábit lásku

6. dubna 2010 v 12:27 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
Opatřete si růžovou votivní svíčku, svícen, kousek papíru cca 8 krát 8 cm, tyčinku skořice, malou ohnivzdornou nádobu, nehořlavou podložku, růžovou nit a zápalky.
V duchu si představujte sami sebe ve vzájemně uspokojivém milostném vztahu. Připravený papír položte na kachel, přitiskněte na něj dlaň projektivní ruky a řekněte:
"Láska, co je nad námi,
kolem nás,
i v nás,
kéž mým očím přinese,
zase znovu jas."
Uchopte svíčku, mezi dlaněmi ji "nabijte" a přitom zopakujte formuli i vizualizaci vztahu. Potom svíčku dejte do svícnu a postavte na papír. Zapalte ji a v jejím stoupajícím plameni podržte konec skořicové tyčinky a ponechte 13 vteřin. Pak ji položte na kachel mimo papír. Její plamen sice zhasne, ale tyčinka by měla ještě chvíli doutnat. Papír odstraňte a zuhelnatělým koncem tyčinky do jeho středu nakreslete malé srdíčko, kolem něho trochu větší a třetí pak největší. Znovu přitom říkejte formuli. Potom položte tyčinku doprostřed papíru, ten kolem ní obalte a převažte růžovou nití. Tento amulet nechejte ležet před zapálenou svíčkou, dokud její plamen nedohoří, a potom jej noste stále u sebe. Budete přitahovat lásku.

Kouzlo s vlasy

6. dubna 2010 v 12:26 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
  • Časový rámec: Různý
  • Nejlepší načasování: Různé, ale obvykle nejraději po setmění za dorůstajícího Měsíce.
Vlasy, které máte na hlavě, jsou plné netušené energie. Čarování s vlasy bylo v minulosti velmi populární, ale v pozdní viktoriánské době upadlo v nemilost kvůli své údajně primitivní spojitosti s duší a duchy předků. Navzdory naší moderní asociaci vlasů s celkovým vzezřením je v nich magická energie stále přítomná a dnešní kouzelnická komunita znovu objevila jejich latentní sílu.

Zahnání soka

6. dubna 2010 v 12:25 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
Časový rámec: několik hodin na přípravu, provedení zabere sedm nocí.

Nejlepší načasování: začátek hned po úplňku, kterýkoliv den.
Toto kouzlo pochází z tradic voodoo a má způsobit, že váš sok v lásce ztratí zájem. Budete k němu potřebovat malou skleněnou misku, která se předtím ještě nepoužívala, hrneček stojaté vody, dvě lžičky octa, trochu drcené anděliky a trochu citrusového džusu. V noci ubývajícího Měsíce vyjděte ven a smíchejte všechny ingredience dohromady dřevěnou lžící. Přidržte si směs těsně u obličeje, dýchejte do ní a přitom slovně vyjadřujte cíl svého kouzla. Potom do ní plivněte a nepozorovaně ji odneste a vylijte k přednímu vchodu domu svého soka. Provádějte to sedm po sobě následujících nocí a dbejte, aby vás při tom nikdo neviděl.

Talisman lásky

6. dubna 2010 v 12:24 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
Potřeby: 1 velký citron nebo pomeranč, 2 lžíce mleté skořice, 2 lžíce koriandru 2 lžíce zázvoru, 1 lžíce mletého fialkového kořene, celý hřebíček, 6 růžových svíček, olej na lásku, růžový provázek.

Postup: Pokud toužíte upoutat muže, použijte pomeranč. Pokud ženu citron. Vyberte ovoce co není poškozeno. Bylinky rozmělněte. Vložte je do malé mističky, smíchejte a posilte svou potřebu lásky. Držte citron(pomeranč) a představujte si sebe sam/a ve v milostném vztahu. Pod citron nebo pomeranč dejte talíř, misku, abyste odchytili odkapávající šťávu.
Hřebíčky zapíchávejte do ovoce, jeden vedle druhého, pokračujte, dokud na povrchu citronu nebo pomeranče nevytvarujete přibližný tvar srdce. Za stálé vizualizace přidávejte hřebíček, dokud jím pomeranč nebude pokrytý celý.Až je ovoce pokryto hřebíčkem vyválejte ho v bylinkách, dokud nebude úplně pokryto milostými bylinkami. Nechte ovoce v míse 1 až 2 týdny, každý den s ovocem poválejte.
Po několika týdnech ovoce vyjměte, posilte svou magickou představu a umístěte jej na oltář. 6 růžových svíček pomažte olejem lásky. Svíčky dejte do kruhu kolem ovoce. Zapalte a nechte 9 minut hořet, zatímco si sebe představujtete v milostném vztahu. Pak ovažte ovoce růžovou nití, provázkem nebo přízí a zavěste na viditelné místo a párktrát za den k němu přičichněte. Svíčky musí dohořet, ovoce vykoná svou práci.

Jak se zbavit nápadníka

6. dubna 2010 v 12:24 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
Potřeby: 2 pramínky vlasů, vrbový klacík, purpurová svíčka, větvička vrbiny penízkové
Ideální pro tento rituál je sobotní noc, když Měsíc ubývá. Vrbina penízková (lysimachia nummularia) se původně vyskytovala v severní Evropě a dnes je ji možné pěstovat v závěsných košíčcích. V mytologii symbolizovala závislost. Nejspíš díky způsobu, jakým přimyká ke všemu, na čem roste, a postupně to pokrývá svými výhonky.

Postup: Toto kouzlo je zasvěceno výhradně tobě, proto je musíš provádět potají. Vezmi pramen svých vlasů a pramen vlasů osoby, kterou od sebe chceš odradit. Oba prameny spleť dohromady ve směru hodinových ručiček a odříkávej při tom jméno své a jméno té osoby. Spletené vlasy pak namotej na vrbový klacík, opět ve směru hodinových ručiček. Zapal svíčku a vlasy třikrát protáhni jejím plamenem, aby se důkladně spojily. Oviň vrbový klacík vrbinou proti směru hodinových ručiček a přitom odříkávej následující zaklínadlo, doplněné o jméno osoby, které se chceš zbavit: "Nepřeji nikomu nic zlého, ale zbav mne (jméno), zbav mne (jméno)". Klacík ulož na temném, utajeném místě. Jak bude vrbina usychat a uvadat, bude odcházet nechtěná pozornost.

Jak jej získat zpátky - 3.Verze

6. dubna 2010 v 12:22 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
1.Verze :
Nemáte tušení, zda váš milý už vás tak nemiluje, nemá-li milenku, nebo vás prostě přestal milovat. máte šanci to změnit.
Potřeby : větší jehla na šití, svíčka libovolné barvy, zápalky
Postup: Propíchněte knot svíčky jehlou, zapalte ji, plně se soustřeďte a proneste následující zaklínadlo:
Jehlo v plamenech, ohnivá jehlo - roztrhej jeho myšlenky - ať se třese, naříká - dokud se ke mně jeho srdce nevrátí!
Pomalu se zklidněte a jehlu v knotu nechte a vše si dobře ukliďte. Klidně se vraťte do postele. až bude vše podle vašich představ, můžete jehlu z knotu vyndat.
2.Verze :
Potřeby: kousek látky, fotka vašeho milého, nový snubní prsten
Postup: Ušijte malou panenku z látky, která se mu bude podobat. Na tvář mu můžete přidat jeho fotografii. Šaty mu ušijte ze zářivého sametu. Na levou ruku mu navlékněte nový nepoužitý snubní prsten. Potom panenku vezměte do kostela a ukryjte někam za oltář nebo do jeho blízkosti třeba za kůr. Vaše láska bude okamžitě obnovena, ale držte se přesně instrukcí, jinak z jeho strany dojde ke zrušení lásky, manželství.
3.Verze :
Potřeby: větší jehla na šití, kousek pergamenu
Postup: vezměte jehlu propíchněte si sním zápěstí, a krví napište na čistý pergamen vaše křestní jméno a jeho přijmení. Potom okolo jmen nakreslete čtverec a pergamen noste na srdci. Bude doma za týden.

Pro získání partnera svích snů

6. dubna 2010 v 12:20 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
Jedná se o staré kouzlo k získání muže či ženy svých snů, které k nám přišlo ze staré Germanie,
kde růže byly symbolem mlčenlivosti. V německých zemích se růže často nacházely nad stoly při nejrůznějších
oslavách a hostinách. Slova vyřčená pod těmito růžemi nesměla být vyzrazena. Zvláště slova lásky musela byt
utajena,neboť růže byla zasvěcena Venuši,bohyni lásky.

Potřeby:
Červená růže
Bílá růže

Svitek papíru
Pramínek vašich vlasů
Růžová stuha

Na svitek papíru napište, jaký by měl byt váš nový partner. Kolem stočeného svitku pak omotejte pramínek svých vlasů.
Vezmete obě růže a rozřízněte je napůl. Potom k sobě přiložte polovinu červené a polovinu bílé růže, se svitkem papíru
a loknou vlasů vloženou doprostřed. Obě poloviny poté svažte růžovou stuhou, každou polibte a vložte do plynoucí vody.
Zbylé dvě poloviny uložte do země a poproste Venuši o požehnaní.
Poznamka: Kouzlo je dobré provádět v červnu za dorůstajícího měsíce.

Zjištění identity tajného ctitele

6. dubna 2010 v 12:20 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
Potřeby :

Papír a pero

Čtyři svíčky vaší oblíbené barvi

Zrcátko

Noví stříbrný prstýnek

Vaše oblíbená esenciální vůně

Aroma lampička

POSTUP :

Na kus papíru napište, co podle vás znamená pravá láska. Zahrňte i to co očekáváte od partnera/partnerky a co jste ochotní mu/jí dát. Dopřejte si zhruba tři dny na zvažování těchto otázeka a mezitím svůj papír schovejte. Až psaní dokončíte, rozestavte do čtverce svíčky oblíbené barvi. Do prostřed čtverce postavte zrcátko a na něj pověste noví stříbrný prstýnek (stříbro kov měsíce, zastupuje emoce). Zapalte svíčky a svou oblíbenou vůni a přemýšlejejte o tom, co jste napsali. Skrze kroužek prstýnku se podívejte do zrcadla a řekněte :

"Štíre, sílo lásky vysoko nad námi,
sešli mi obraz z nebe posetého hvězddami.
Je-li snad někdo, kdo mě miluje,
ať obraz jeho přede mnou vypluje.
Nemohu-li spatřit tu tvář, ať má láska je jak zlatá zář,
a brzy snad probudí lásku jinou."

Tvář vašeho ctitele/ctitelky se možná objeví v zrcadle.
Ať už se tak stane či ne, polibte prsten a nasaďte si ho na prst. Brzy zjistíte, kdo vás tajně obdivuje.

Vize Mayů

6. dubna 2010 v 12:19 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
Kouzlo založené na starobylé tradici Mayů, umožňující vidět budoucí lásku

Potřeby :


Kukuřičná mouka a pramenitá voda

Obsidianoví kámen

Menší miska

3 modré svíčky


Postup :
Připrav trochu kukuřičné kaše smícháním kukuřičné mouky a pramenité vody a pozvolným zahříváním, až kaše zhoustne. Nech kaši vychladnout a pak jí pomaž obsidianoví kámen, aby se očistil. Je důležité udělat to holíma rukama. Potom kámen vlož do mísi a přidej tolik pramenité vody, aby v ní byl kámen celí ponořen. pak si pramenitou vodou opláchni ruce , abys z nich odstranil zbytky kaše. Zapal modrésvíčky a umísti je na jednu stranu mísi. Posaď se na opačnou stranu tak, abys měl mísu i svíčky před sebou. Soustřeď svůj pohled nejdřív na a vyslovuj svá přání jemným zpěvavým tónem. potom přesuň svoji pozornost na kámen, ale neustávej v zaříkávání. Pronikni pohledem do nitra kamene a koncentruj se na to, aby se tvá slova stala součástí. Možná bude nutné tento rituál opakivat než se "vize" dostaví.

Pro láskou zklamané

6. dubna 2010 v 12:18 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
Vezměte ústřižek textilu barvy levandule či růžové.Do jeho středu dáme kousek malachitu po případě nefritu.Přidej špetku Levandule,tymiánu a soli(nejlépe mořské) a recituj
SRDCE MÉ
ZBAV BOLESTI
DUŠI MOU
ZBAV NEŘESTI
Pak svažte konec látky do hromady do ránečku.Zavažte jej pevně červenou nití a noste váček v kapse či na krku.

Aby se ti dva konečně rozešli

6. dubna 2010 v 12:17 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
Jde o kouzlo aby se dvě osoby rozešli.
Potřebujeme-
Nový visací zámek libovolné velikosti.
Postup-
1.Zámek odemkneme a klíč vytáhneme.
2.Do zámku dvákrát po sobě zašeptáme jména dotyčných osob o jejižch rozchod nám jde!
3.Zámek zamčeme a uložíme odděleně od klíče na místo kde jej kromě nás nikdo nenajde.
4.Budeme-li chtít vstah mezi dotyčnými osobami obnovit stačí zámek odemknout!

Voňavé kouzlo lásky

6. dubna 2010 v 12:16 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
Kouzlo lásky s ylang-ylangem
Jedničkou mezi kouzelnými prostředky aromaterapie je ylang-ylang. Tři kapky květové esence brané 3x denně s medem, alkoholem nebo cukrem oživují sexualitu. Experti kromě toho doporučují dát si během milostné předehry jednu kapku pod jazyk.
Magický Venušin olej
Americký mág Scott Cunningham objevil prastarý recept, který budí milostnou žádost a kromě toho zkrášluje:
3 kapky ylang-ylangu
2 kapky pelargonie
1 kapka kardamonu
4 kapky heřmánku
Smíchejte vzácné oleje a naplňte jimi aromatickou lampu, nebo se můžete vykoupat v lázni obohacené těmito vůněmi.

Dvojitý odraz

6. dubna 2010 v 12:15 | ANE-JUR |  Kouzla lásky

Časový rámec: Obvykle méně než hodinu.

Nejlepší načasování: Nový Měsíc nebo úplněk, pondělí nebo pátek.

K tomuto kouzlu budete potřebovat malé zrcátko, kus černé látky, do kterého ho můžete zabalit, a trochu lékořicového oleje. Když ho neseženete, dá se výborně nahradit lékořicovým extraktem běžně prodávaným v obchodech s potravinami.

Aby toto kouzlo působilo, budete muset zachytit jak svůj, tak odraz svého vyvoleného v zrcátku. Nemusí to trvat dlouho, jen natolik, aby se vám odraz v zrcátku otiskl do paměti. Jakmile jste obraz získali, co nejrychleji pomažte přední stranu zrcátka lékořicovým olejem a zakryjte ji látkou. Udělejte to dříve, než by zrcátko mohlo zachytit jiné obrazy a mentální dojmy. Uchovávejte zakryté zrcátko u postele a každý večer, než půjdete spát, si ho podržte v rukou a představujte si, jak se v jeho ploše odráží tvář vaše a vašeho kýženého partnera. Chcete-li kouzlo ještě více zapečetit, můžete u toho recitovat nějaké rýmované čtyřverší, například:

"Zrcadlo stříbrné jak měsíční zář,
jež v sobě skrýváš mou i mé lásky tvář,
navždycky ve skle spoutané.
To, co si přeje, nastane."

Toto kouzlo se dá rovněž modifikovat pro páry, které si chtějí udržet silný vztah, zůstat si věrní anebo na sebe myslet v době odloučení. Lékořice je skvělým katalyzátorem paměti a povzbuzení vášnivých citů.

Čarodějnický med lásky

6. dubna 2010 v 12:13 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
Potřeby: 1 hrnek světlého medu, 2 zlomené tyčinky skořice, 1 lžička celého hřebíčku, 1 kousíček zázvorového cukru ,2,5 cm kousek sušené citronové kůry, 2,5 cm kousek vanilkového lusku, 1 špetka mletého kardamonu, 2 růžové svíčky, 1 sklenici s uzávěrem
Postup: Všechny bylinky a med posilte svým magickým záměrem. Dejte bylinky do sklenice s uzávěrem, přidejte med a protřepávejte, dokud se všechny bylinky nenamočí. Uzavřete a dejte sklenici na oltář mezi dvě růžové svíčky. Rozsviťte je a nechte shořet. Med nechejte 3 týdny uležet na tmavém místě. Malé porce přidávejte do jídla a teplých nápojů k podpoře příjemných pocitů a lásky.

Získání lásky určité osoby

6. dubna 2010 v 12:13 | ANE-JUR |  Kouzla lásky
Zapalte svíčku. Vezměte si kousek papírku tak 3x3 a na něj nakreslete srdce. Střed vybarvěte červeně a pak do toho středu napište jméno osoby kterou milujete. Celou dobu na ni myslete a vybavujte si ji. Myslete na to jak jeji/jeho srdce má zaplát láskou k vám. Nakonec papírek 3x polibte a pak spalte. Poté vyslovte 3x toto zaříkání.

Ohni ty kdož z dola přicházíš
přines mi lásku co znám
ať mé srdce žhne a svítí
přines lásku k nám
brzy příjde den
a třikrát silnější bude naše láska.

A TAK SE STAŇ!!!