Září 2010

Šokující report : Náctileté stars o rodičích =o(

29. září 2010 v 14:50 | ANE-JUR |  Zajímavosti


Miley CyrusMiley

Svoje rodiče nenávidím. Před kamerou ze sebe děláme šťastnou a dokonalou rodinu ale ve skutečnosti je to děsný.Už parkrát jsem utekla z domu , bylo to tam k nevydržení. Táta přicházel s mámou pozdě v noci z mejdanů a na mě pořád jenom řvali. Říkali i hnusná slova třeba že je škoda že sem se vůbec narodila. Doma panuje nenávist a je to tak k nevydržení. Máma říká že když jsem teď slavná tak se starám jenom o sebe a na rodinu kašlu. Taky v domě lítají hnusné facky a mlácení dveřma. Je to tam k nevydržení.

Selena Gomez

Selena
Rodiče mám moc ráda. Tatínek mě ve všem podporuje a poslední dobou dělám rodičům radost. Za to s mámou je to težší. Říká že jsem trapná ve svích filmech a jednou přo natáčení Kouzelníků z Waverly mi řekla že se na tuhle blbinu nedá koukat. Nikdy nechtěla abych byla herečka. Před kamerama si hraje na tu nejlepší mámu na světě ale v soukromí mě mlátí a křičí na mě. Když se to nedalo vydržet tak jsem se i pořezala žiletkou. Měla jsem pořezané zápěstí a když si toho tatínek všimnul chtěl abych šla na psychiatrii. Všechno se zhoršilo. Rány se zahojily ale ještě jdou jizvy vidět. Máma o tom neví. Pořád mě doma mlátí. Je to TEROR! Dává má facky do obličeje a křičí na mě hnusné nadávky. Jsem ráda že mám svojí nejlepší kamarádku Demi a svoji lásku Nicka , bez nich by mě už nebavilo žít.

Demi Lovato

Demi
Moji rodiče jsou skvělí. Ve všem mě podporují ale někdy se taky rafneme. Mojim rodičům se nelíbí že místo učení se poflakuju na mejdanech a místo praní úkolů hraju ve filmech. Hodněkrát jsme se kvůli tomu rafly a nějaká ta facka taky letěla ale jinak si myslím že s mími rodiči mám skvělí vztah.

Taylor Swift

Taylor
S tátou se nevídám. Byl to alkoholik a pořád mě a mámu mlátil. Pořád mi cpal do hlavy jenom jak jsem hnusná , že sem se nikdy neměla narodit a že se mu ani neumím zavděčit. Je to asi pět let zpátky kdy mi táta dál bassebolkou (bejzbolkou) do žeber. Musela jsem s tim do nemocnice měla jsem je zlamáný. Psalo se o tom skoro všude ale nikdo nevěděl že je to od něj. Nemůžu říct že tátu nenávidím ale nemám ho ráda. Už jsme si řekly tolik věcí kterých jsme pak litovali ale už to prostě nejde vzít zpátky. Máma je skvělá ženská , mám jí ze všech nejradši je to jako moje druhá kamarádka.

Taylor Momsen

Taylor
Nebudu lhát. Nesnášim svoje rodiče. Jsou to ty největší ignoranti jaký znám. V Gossip Girl mám se svím filmovím tátou dobrý vztah ale ve skutečnosti s mími pravími rodiči je to hrozné. Nenávidím je. Podle mě je máma zakomplexovaná a závidí mi mojí kariéru , moje kluky , mojí postavu. Moje máma je mladá žena a chová se hůř než nějakej puberťák. Dostkrát jsem utekla z domu a bydlela u kamarádek. Teď jsem zase u kamarádky protože doma je to k nevydržení. Pořád jsem si řezala žíli a opíjela jsem se s Leighton Meester na mejdanech. Teď u Leighton i bydlím. Je to moje nejlepší kamarádka. Bez ní bych to nevydržela. Nevím jak to mezi mnou a rodiči bude pokračovat ale jedno vím jistě , domů už se nevrátím. Pamatuju si jak mi jednou dala máma facku až sem druhou chytla o skleněný dveře a měla jsem potrhanou tvář tady nahoře u oka. Nenávidím je , nejsou to moji rodiče. Nesnáším je jako nic jinýho na světě!

Robův vzor : Jack Nicholson

11. září 2010 v 16:50 | ANE-JUR |  Robert Pattison
Robertův vzor je herec, režisér , scénárista JACK NICHOLSON .
Krátké info o něm :
Jack se narodil jako John Joseph Nicholson v Neptune v New Jersey. Po absolvování střední školy se v 17-ti letech přesunul do Los Angeles se záměrem studovat vysokou školu, ale tento záměr se mu nepodařilo uskutečnit. Jelikož se mu na západním pobřeží líbilo sehnal si práci poslíčka pro filmové studio Metro-Goldwyn-Mayer. Brzy nato začal studovat herectví s místní hereckou skupinou Players Ring Theater, se kterou vystupoval na jevištích a občas v televizi.

Díky zájmu o Jacka producentem Rogerem Cormanem uskutečnil svůj filmový debut v thrilleru "The Cry Baby Killer" (1958). V následujících několika letech se objevoval v nízko rozpočtových filmech jako byla parodie na horory Malý obchod hrůzy "The Little Shop of Horrors", kde ztvárnil roli masochistického pacienta potěšeně vřeštícího pod zubní vrtačkou. V roce 1963 si vyzkoušel práci scénáristy ve filmu "Thunder Island" a spolurežiséra v horroru Hrůza "The Terror", kde si zahrál důstojníka Napoleonovy armády Andrea Duvaliera. Další film pro který napsal scénář byl "The Trip" v hlavních rolích si zahráli Peter Fonda a Dennis Hopper.


Robovo xichtíky x)

11. září 2010 v 16:45 | ANE-JUR |  Robert Pattison
emma cede sa place a ... Robert !!Kamarádka napsala Robovi dopis

11. září 2010 v 16:39 | ANE-JUR |  Robert Pattison
Lidičky tak tenhle článek měla na Blogu jedna kamarádka , není to dokonalí? Já myslím že ano tohle si musíte přečíst =D

Ahojík Lidi!
Po premiéře filmu Stmívání se o hodně zvýšil zájem o jedinečného, skvělého herce Roba Pattinsona! Když tak zalovím v paměti, tak mě přišlo docela dost mailů, nebo jste psali do komentářů, abych vám řekla, co jsem psala do dopisu pro Roba. Protože se mi tonechce pořád psát dokola, rozhodla jsem se napsat tento článek.
Nevím, čím mám začít.
Když jsem psala dopis Robovi, bylo mi 12 let. Dneska už bych ten dopis nejspíš napsala trochu jinak, trochu ,, dospěleji" :D , ale budiž.
Nejdřív jsem napsala, odkud jsem, jak se jmenuji, kolik mi je let. Potom jsem tam napsala něco ve smyslu, že mě zaujal svým hereckým talentem, že jsem ho viděla v tomhle a v tomhle filmu, kde hrál úžasně ,atd.
Pak jsem mu napsala něco blíže o mě. Kam chodím na školu, co mě baví, co dělám ve volném čase atd. Taky jsem napsala něco o rodině.
Dále jsem do dopisu napsala, že bych byla moc ráda, kdyby mi poslal svůj autogram. Napsala jsem mu, na jakou adresu mi ho má poslat. Poté jsem se v dopise rozloučila.

V dopise jsem mu tehdy poslala i svou fotku, a takovej děsnej obrázek, kterej jsem nakreslila :-D (měl to být jeho portrét, ale krapet se nevyvedl ;))


Věřte , nebo ne, ale tak po dvou, po třech měsících mě přišla obálka s anglickou známkou, ručně napsanou adresou. Když jsem obálku otevřela, byla v ní Robova fotka a na ní jeho autogram i s věnováním. Takže pokud chcete jeho autogram, určitě mu napište! Držím vám palečky, aby vám taky odepsal :)

Adresa o Robovo autogram

11. září 2010 v 16:35 | ANE-JUR |  Robert Pattison

Robert Pattinson

c/o Curtis Brown LTD

Haymarket House

28-29 Haymarket

London, SW1Y4SP

UK

Jedna holka mu tam prý napsala a do dvou měsíců jí odepsal a poslal jí podepsanou fotku. Napište mu něco o sobě anglicky , pomocí překládáče v Google a poproste a autográmek =) Taky to co nevidět udělám.  Rob má svoje fanoušky rád.

Laurent

11. září 2010 v 16:23 | ANE-JUR |  Jamesova smečka
xD

Victoria

11. září 2010 v 16:23 | ANE-JUR |  Jamesova smečka
xD

James

11. září 2010 v 16:22 | ANE-JUR |  Jamesova smečka
xD

Jamesova smečka - Promo

11. září 2010 v 16:21 | ANE-JUR |  Jamesova smečka
James

Bella Swan - Popis

11. září 2010 v 16:12 | ANE-JUR |  Bella Swan
                                                Celé jméno: Isabella SwanováKlikněte pro zobrazení původního obrázku
Stav: Člověk(později upírka-proměněna Edwardem, když umírá po porodu)
Datum narození: 13. září 1987
Původně pochází z: Phoenixu, Arizona
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Výška: 162, 5 cm

Fyzická popis: "Bella má velmi světlou pleť, dlouhé, rovné, tmavě hnědé vlasy a čokoládově hnědé oči. Její obličej má srdcovitý tvar, široké čelo, velké, hluboko posazené oči, vystouplé lícní kosti, tenký nos a úzkou čelist se špičatou bradou. Její rty jsou poněkud neúměrně velké, trochu příliš plné k její bradě. Její hnědé obočí je tmavší než její vlasy a rovnější, než že jsou klenutá. Je štíhlá, ale vůbec ne svalnatá, váží okolo 52 kilogramů. Má krátké a široké nehty na rukou, protože má nervní zlozvyk kousat si je."

Charakteristický rys: Nesmírně náchylná k nehodám

Povolání: V současné době zapsaná na Střední školu ve Forks, práce na částečný úvazek v Newtonově prodejně sportovních potřeb

Rodinní příslušníci: Matka - Reneé Dwyerová, nevlastní otec - Phil Dwyer, otec - Charlie Swan

Přezdívky: Pro přátele Bells nebo Bell pro Charlieho.

Auto: Červený náklaďáček 1953 Chevy Pickup, spravený motocykl

Osobní historie: Bella se narodila ve Forks, ale její matka a otec se rozvedli, když jí bylo šest měsíců. Většinu svého dětství strávila v Kalifornii a později ve Phoenixu v Arizoně, kde nebyla velmi oblíbená a nikdy neměla pocit, že zapadla. Je příšerně nemotorná a pro své vlastní dobro se pokouší vyhýbat sportu a tanci.

Když se její matka znovu vdala, Bella se rozhodla vrátit zpět do Forks, aby žila se svým otcem. Bella se cítila trochu provinile, že její matka kvůli ní nemlže trávit tolik času cestováním se svým novým manželem, a tak dobrovolně, ale ne nadšeně, přestěhovala k tátovi. Ten ji koupil náklaďáček a snažil se, aby se ve svém novém domově cítila příjemně.

Ve škole byla Bella přijata s velkým zájmem a hned se spřátelila s několika lidmi. Poprvé spatřila Edwarda a jeho rodinu při přestávce na oběd a bylo ji řečeno, že se obvykle straní společnosti. Na hodině biologie byla Bella přinucena posadit se vedle Edwarda, protože to bylo jediné neobsazené sedadlo ve třídě. Reagoval na ni podivně, způsobil tím, že si myslela, že ji nenávidí. Nebyli to ani dva týdny poté, když se Edward vrátil do školy a Bella se s ním mohla pořádně seznámit.

Po nějakém čase, Bella odhalí Edwardovo tajemství a akceptuje ho jako upíra. Několikrát ji zachrání život a to způsobí, že se jeho posláním stane udržovat ji mimo nebezpečí. Dvojice se do sebe zamiluje, přestože je všechno proti nim. Bella se stává obětí Jamese a je zachráněna, když se Edward napije její krve a zabrání jedu rozšířit se po těle.

Na své osmnácté narozeniny se Bella řízne o papír a je vystavena obrovskému nebezpečí u Cullenů doma. Kvůli tomu se jí Edward rozhodne opustit. Bella přežívá v téměř strnulém stavu týdny potom a jen tak tak zvládne chodit do školy a do práce. Rozhodne se riskovat, aby "uslyšela" Edwardův hlas a získá pomoc Jacoba Blacka v přestavování motocyklu. Z těch dvou se stane velmi dobří přátelé, dříve než se Jacob přidá do toho kultu. Bella se dozví, že Jacob a ostatní náctiletí Quileutští kluci jsou vlkodlaci.

Když se Alice vrátí do Forks, poví Belle, že si Edward myslí, že je mrtvá a má v úmyslu se zabít. Ty dvě pádí do Itálie, kde Edwarda zastaví a jsou zadrženi Volturiemi. Vrátí se do Forks se slibem, že se s Belly stane upír. Doma, Edward souhlasí se přeměnou Belly, pokud se za něj nejdříve provdá.

Esme Cullen - Popis

11. září 2010 v 16:10 | ANE-JUR |  Esme Cullen
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuCelé jméno: Esme Anne Platt Evenson Cullenová
Stav: Upír
Datum narození: v roce 1985
Datum přeměny na upíra: roku 1921 - bylo jí 26.
Původně pochází z: Columbus, Ohio
Barva vlasů: karamelová
Barva očí: upírská zlatá/černá
Výška: 167,5 cm

Fyzická popis: srdcovitý obličej, drobná, štíhlá ale zaoblená
Charakteristická rys: Schopnost vášnivě milovat

Povolání: Restaurování starožitností

Rodinní příslušníci: provdaná za Carlislea

Příčina přeměny: Carlisle Cullen

Koníčky: architektura a restaurování

Osobní historie: V roce 1911, si Esme zlomila nohu, spadla ze stromy, na který vyšplhala. Její rodina žila na farmě na předměstí Columbusu. Místní doktor byl pryč, a už bylo po setmění, když ji přivezli do nemocnice. Ošetřoval ji Dr. Cullen. Byl to jeho poslední měsíc ve městě. Ona se nikdy nezotavila s tohoto zážitku.

Esme byla poslední z jejích přítelkyň, která se ještě neprovdala. Uvažovala o tom, že se přestěhuje na západ, aby se stala učitelkou, ale její otec si nemyslel, že je vhodné pro dámu, aby žila sama v divočině. Syn rodinného přítele, muž s dobrými vyhlídkami, si ji chtěl vzít, a její otec ji nutil, aby to přijala. Byla lhostejná k Charlesovi Evensovi, ale nepostavila se proti němu. Provdala se za něj roku 1917 ve věku 22 let, a rychle zjistila, že to bylo špatné rozhodnutí. Charlesova veřejná tvář byla velmi odlišná od jeho domácí; týral ji. Její rodiče ji poradili, aby byla dobrou manželkou a mlčela. Když byl povolán do boje první světové války, byla to pro ni obrovská úleva. Když se v roce 1919 vrátil, bylo to úděsné.

Krátce po jeho návratu, Esme zjistila, že je těhotná. Těhotenství bylo Esmin katalyzátor k útěku. Nemohla dopustit, aby dítě přivedla na svět do tohoto domova. V roce 1920 utekla, aby žila se svou druhou sestřenicí v Milwaukee, pak se přestěhovala dál na sever, když informace o místu pobytu pronikla k jejím rodičům. Snadno zapadla, předstírala, že je jednou z mnoha válečným vdov. Učila ve škole v nepočetné komunitě u Ashlandu. Když její děťátko roku 1921 zemřelo následkem plicní infekce, jen pár dní potom, co se narodilo, ona skoro nic neopustila. Neměla ani tušení, že Carlisle pracoval v malé nemocnici v Ashlandu, když skončila z útesu v okolí města. Carlisle si ji pamatoval, ovšem, jako šťastnou dívku, kterou byla v šestnácti. Nechtěl, aby zemřela a tak ji zachránil.

Když otevřela oči, po vší bolesti, a spatřila obličej, který během desetiletí nikdy nezapomenula, utišila se. Ani nebyla rozrušená, když zjistila, že se stala upírem, ale nevypořádala se s tím tak snadno jako Emmett. Přesto byla šťastná, že je s mužem/upírem svých snů. Ona vždy cítila mateřskou bolest, a protože byla fyzicky nejstarší z Cullenů, zapadla do mateřské role.

Carlisle Cullen - Popis

11. září 2010 v 16:09 | ANE-JUR |  Carlisle Cullen
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuCelé jméno: Carlisle Cullen

Stav: upír

Datum narození: čtyřicátá léta sedmnáctého století

Datum přeměny na upíra: po roce 1663 - bylo mu 23

Původně pochází z: Londýn, Anglie

Barva vlasů: blond

Barva očí: upírská zlatá/černá

Výška: 188 cm

Fyzická popis: velmi pohledný, jako filmová hvězda

Výjimečné nadání: soucit

Povolání: doktor medicíny

Rodinní příslušníci: oženěn za Esme. Považuje Edwarda, Rose, Emmetta, Alici a Jaspera jako své "děti."

Přezdívky: Stregoni Benefici

Příčina přeměny: bezejmenná

Koníčky: medicína - může lehce odolat lákadlu lidské krve
Auto: černý Mercedes S55 AMG

Osobní historie: Syn anglikánského pastora, Carlisle byl vychován za časů náboženského pronásledování. Jeho otec vedl hony na čarodějnice, vlkodlaky a upíry všechno jménem vymícení zla na světě. Když jeho otec zestárl, Carlisle byl pověřen vedením pronásledovacími raziemi. Carlisle nebyl tak nadšený zabíjením jako byl jeho otec, ale on byl dostatečně chytrý, aby odhalil skupinu skutečných upírů, kteří žili v městských kanálech. Nachystal past na upíry a jednoho vyslídil. Carlisle si myslí, že ten upír měl příliš velký hlad, aby utekl, vědomě se rozhodl zaútočit. Upír se vrhl na Carlislea a nechal ho krvácejícího na ulici, poté zabil dva muže a třetího si odtáhl s sebou.

Věděl, jak bude reagovat jeho otec, Carlisle se doplazil do sklepa a na tři dny přeměny se zahrabal do hnijících brambor. Když se vynořil, byl upírem. Zezačátku se snažil sebe zničit, skákal z velkých výšek nebo se snažil utopit v oceánu. Nějak byl tak zhnusený tím, čím se stal, že odolal tomu, aby se nekrmil lidmi. Dokonce se snažil zabít se vyhladověním. Nakonec žízeň byla příliš silná a on zaútočil na stádo jelenů. Uvědomil si, že může udržet život žitím z krve zvířat a byl mnohem lidštější, než kdyby vzal život člověku. V průběhu dvou století rozvinul více méně odolnost vůči lidské krvi a mohl se stát doktorem.

Carlisle studoval v Itálii, když se setkal se skupinou upírů jmenujících se Volturiovi, kteří vypadali civilizovanější a vzdělanější, než tamti, které dobře znal z Anglie. Aro, Marcus aCais byly tři upíři, kteří inspirovali některá díla Solimena. Třebaže byli kultivovaní, neustávali ve snažení se přesvědčit Carlislea, aby pil z lidí. Přirozeně, on odmítl..

V roce 1911 pracoval v Columbusu, Ohiu, kde ošetřoval šťastnou a krásnou mladou dívku jménem Esme Plattová kvůli zlomené noze. Krátce nato, se přesunul do Chicaga. Strávil v Chicagu několik let a blížil se ke konci svého vymezeného času. (Podívej, způsobem jakým žil, může obvykle zůstat na jednom místě, dokud si lidé myslí, že je mu kolem 35 let, potom musí odejít). Ve městě propuknula chřipková epidemie a Carlisle našel sám sebe v ošetřování Edwarda, který právě ztratil oba své rodiče a byl na pokraji smrti. Byla to Edwardova matka, kdo požádal Dr. Cullena, aby Edwarda zachránil. Vypadala, že "ví", že by ho Carlisle mohl zvláštním způsobem zachránit a poprosila ho, aby to udělal. Carlisle jednal podle pocitu osamělosti a přeměnil Edwarda.

Ta dvojice se přestěhovala do severního Wisconsinu kde, v roce 1921, znovu ošetřoval Esme. Tentokrát její zranění pocházelo z neúspěšného pokusu o sebevraždu. Pamatoval si ji už zdřívějška a cítil zármutek nad obratem, jaký vzal její život, a tak Carlisle přeměnil Esme, aby ji zachránil. Ty dva se do sebe zamilovali a uzavřeli zákonný sňatek. (znovu, jen jedenkrát) Carlisle potom našel a přeměnil Rosalii se záměrem, aby se stala družkou pro Edwarda, ale to se nestalo. Carlisle pak přeměnil Emmetta, poté co ho Rosalie našla pokousaného od medvěda. Ačkoli nepřeměnila Alici a Jaspera, přijal je jako součást rodiny, když k němu přišli.

Okolo roku 1936 se Carlisle se svou rodinou přestěhoval do Forks, kde narazili na Quileutské indiáni, kteří měli schopnost přeměnit se ve vlkodlaky. Dohoda ujednala, že vlci nechají Cullenovi na pokoji po tak dlouho, dokud nekousnou žádného člověka a nebudou se zdržovat na Quileutské půdě. Cullenovi žili ve Forks po několik let, než se přestěhovali na jiná místa.

Rodina se vrátila do Forks ve Washingtonu po pobytu v Aljašce. Na začátku Stmívání tam žili dva roky.

Jasper Hale - Popis

11. září 2010 v 16:08 | ANE-JUR |  Jasper Hale
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuCelé jméno: Jasper Whitlock Hale
Stav: upír
Datum narození: 1843
Datum přeměny na upíra: 1863 - bylo mu 20.
Původně pochází z: Texasu
Barva vlasů: medová blond
Barva očí: upírská/upíří zlatá/černá
Výška: 190,5 cm

Fyzická popis: svalnatý, ale štíhlý

Charakteristický rys: Schopný manipulovat emocemi lidmi okolo něj

Povolání: V současné době "na univerzitě"

Rodinní příslušníci: Oženěn za Alici - adoptivní člen rodiny Cullenů

Přezdívky: Jazz

Příčina přeměny: Maria

Koníčky: Zaujatý studentským úsilím

Osobní historie: Jasper sloužil jako major v armádě v průběhu Občanské války("sever proti jihu"). Upírská rodina, která ho přeměnila v roce 1863 byla velmi odlišná od Cullenů v jejich dietních návycích - oni se krmili lidmi. Jasper byl deprimovaný nad svým způsobem života a hledal něco lepšího. Jeho hledání ho v roce 1948 zavedlo k Alici, následovně roku 1950 ke Carlieslemu.

Jasper zakusil ty nejtěžší časy s životním stylem, který ustanovila rodina Cullenů. Vyhýbal se kontaktům s lidmi, protože ho lákalo víc než ostatní napít se z nich. Chodit do školy je těžký oříšek, ale on to dělá pro Alici.

Udělá cokoli pro Alici, protože ona je celý jeho život. I když se chová k ostatním členům rodiny s respektem, není s nimi úzce spjat způsobem, jakým je k Alici.

Jasper používá příjmení Hale, protože on a Rosalie vypadají natolik podobně, že se lidé domnívají, že jsou to dvojčata. Upíří mají sklony jít ruku v ruce s čímkoli, v co lidé chtějí uvěřit. Rosalie trvá na používání Hale jako příjmení, a proto ho také Jasper přijal za své.

Alice Cullen - Popis

11. září 2010 v 16:01 | ANE-JUR |  Alice Cullen
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuCelé jméno: Mary Alice Brandon Cullen
Stav: upír

Datum narození: 1901(?)

Datum přeměny na upíra: Někdy v 2O. letech 20 století - bylo jí 19.

Původně pochází: Biloxi, Mississppi

Barva vlasů: černá

Barva očí: Jako upír zlatá/černá

Výška: 147, 5 cm

Fyzický popis: podobná elfovi, velmi hubená, jemné rysy, krátce střižené vlasy rozježené všemi směry.

Výjimečné nadání: Může vidět do budoucnosti.

Povolání: V současné době zapsaná na Střední školu v Forks

Rodinní příslušníci: Provdaná za Jaspera - adoptivní člen rodiny Cullenů. Sestra Cynthia a jediná neteř.

Příčina přeměny: Pracovník v ústavu pro duševně choré - jméno neznámé.

Koníčky: Miluje nakupování(oblečení a kosmetiky) taky ráda v módě pomáhá jiným

Osobní historie: Alice byla držena v ústavu pro choromyslné kvůli své schopnosti vidět vize z budoucnosti. Stale se chráněnkou upíra, která pracoval v budově. James, upír lovec, se chopil výzvy ji jednoduše ulovit, protože ji chtěl jiný upír. Jakmile mu bylo jasné, že po ni James jde, on, ten upír který pracoval v blázinci, osvobodil Alici a přeměnil ji předtím, než ji James mohl zabít. James namísto toho zabil toho druhého upíra. Neměla žádnou vzpomínky na tyto události a odešla, aby našla svou vlastní cestu.

V některé ze svých vizí spatřila Jaspera. Pátral po někom a Alice mu poskytla to, co hledal. Jeden druhého našli v roce 1948 a roku 1950, Carlisla našli pomocí jejích vizí. Od té doby se stali členy rodiny.

Alice a Jasper se úředně vzali, ale na rozdíl od Rosalie a Emmetta, jednou je dost.

Alice s Bellou se stali dobrými přítelkyněmi prostřednictvím jejího přátelství s Edwardem. V roce 2006, když Cullenovi opustili Forks, je to Alice, kdo se první vrátil informovat Bellu. Alice také jede s Bellou do Itálie zachránit Edwardův život.

Rosalie Hale - Popis

11. září 2010 v 16:01 | ANE-JUR |  Rosalie Hale
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuCelé jméno: Rosalie Lillian Hale Cullen
Stav: upír
Datum narození: v roce 1915
Datum přeměny na upíra: roku 1933 - bylo jí 18.
Původně pochází z: Rochestr, New York
Barva vlasů: zlatá
Barva očí: upíří zlatá/černá
Výška: 175 cm

Fyzická popis: připomínající sochu, vypadá jako modelka, vlnité vlasy do půli zad.

Charakteristický rys: houževnatost

Povolání: v současné době "na univerzitě"

Rodinní příslušníci: Provdaná za Emmetta

Přezdívky: Rosy nebo Rose
Příčina přeměny: Carlisle Cullen

Koníčky: mechanické - vrtání se v autech

Auto: červený kabriolet BMW M3

Osobní historie: Bude to prozkoumané v Zatmění - Rosalie se dostala do rodiny Cullenů jako družka pro Edwarda v roce 1933. Avšak ti dva nikdy na sebe navzájem nereagovali jako na něco jiného než jako bratr a sestra. V roce 1935 Rosalie objevila Emmetta napadeného medvědem a odnesla ho k Carlisleovi, aby ho zachránila. Veřejně se několikrát provdala za Emmetta, když se chystá předvádět a aby se byla zahrnuta pozorností. Rosaliina skutečná definice jejích znaků je její krása. Skoro jako Emmettova síla - oni jsou oba více tělesnější než intelektuální, což z nich dělá perfektní protějšky.

Byla to Rosalie, kdo řekl Edwardovi, že je Bella mrtvá a tím u něj spustila misi se zabít. Později se omluvila. Je také jediná z Cullenů, kdo nehlasoval pro laskavost, aby se Bella stala upírem a tvrdí, že to není volba, kterou dělá pro sebe.

Emmett Cullen - Popis

11. září 2010 v 16:00 | ANE-JUR |  Emmett Cullen
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuCelé jméno: Emmett McCarty Cullen

Stav: upír

Datum narození: 1915

Datum přeměny na upíra: 1935 - dva roky po Rosalii - bylo mu 20.

Původně pochází z: Tennessee

Barva vlasů: tmavá, kudrnaté

Barva očí: upírská zlatá/černá

Výška: 195,5 cm

Fyzická popis: velký, svalnatý, hmotnosti jako vzpěrač, kudrnaté vlasy

Výjimečné nadání: síla

Povolání: student

Rodinní příslušníci: oženěn za Rosalii

Příčina přeměny: Carlisle Cullen

Záliby: soutěžení jakéhokoli druhu-rád se sází

Auto: červený džíp Wrangler

Osobní historie: V roce 1935 Emmett byl na lovu v horách Tennessee, když byl napaden medvědem. Byl velmi blízko smrti, ale Rosalieho našla a odnesla ho ke Carlisleovi, aby ho zachránila. Emmett popisuje tu událost jako zachránění andělem, který ho potom odnesl k Bohu. Jakmile se bolest vytratila, Rosalie a Carlisle mu vysvětlili situaci, a k jejich překvapení, celá upírská záležitost ho nezneklidnila. Jeho vlastními slovy:" Ale pokud Carlisle a Rosalie, můj anděl, byli upíři, jak hrozné by to mohlo být?" Zpočátku měl problémy s pravidly a při několika příležitostech ochutnal lidskou krev.

Oženil se s Rosalie, a oženil se s ní několikrát pro efekt. Emmett udělá cokoliv, aby učinil Rosalii šťastnou, a jelikož Rosalie má ráda šťastnou pozornost a chystá se předvádět, mají svatbu za každé uplynutí několika let. Častokrát on a Rosalie žijí odděleně od ostatních jako novomanželský pár.

Carlisle - Promo

11. září 2010 v 15:59 | ANE-JUR |  Carlisle Cullen
Carlisle