Říjen 2010

Selena a Demi o Miley = Miley je levná děvka

15. října 2010 v 13:49 | ANE-JUR |  Zajímavosti
fh
Selena : Mileyin novej styl je strašnej. Připadá mi že se chce podobat Lady G. ale spíš se podobá levný děvce. Poslední dobou co má ten novej styl je to s ní k nevydržení. Už nejsme BFF.
Demi : Ze začátku jsem si myslela že to bude dobrý , že to je jen takovej malej úlet ale nakonec se z toho vyklubalo tohle. Je to hrozné.
Selena : Miley je strašná lhářka. Všude říká že je ještě panna a že svoje poprvé chce zažít až po svatbě a taky nosila prsten který toto rozhodnutí označuje. Jenomže problém je v tom že Miley už sex měla. Nosit ten prsten je velká zodpovědnost a chce to a pevnou vůli protože já tento prsten nosím. Chci si počkat na toho pravého a jak vůbec taková kurva může nosit tenhle prsten?
Demi : Miley se tváří jako neviňátko a prohlašuje že nenávidí Twilight z jednoho prostého důvodu prý je to horor. Jenomže každý ví že je to z jiného důvodu. Miley chtěla hrát tajemnou Anne která se tam objevila v druhém díle jenže tuto roli ji vyfoukla Dakota Fanning.
Selena : S Miley se už kamarádit nechceme. Začalo to tím že se nás snažila rozervat. Ale to prostě nejde my jsme BFF.Přeměna Miley :
mild